Ödeme Yöntemleri

Ödeme Yöntemleri

ZerGo olarak, alışveriş deneyiminizi daha kişisel ve zahmetsiz hale getirmek adına, size bir dizi çeşitli ve güvenilir ödeme seçenekleri sunuyoruz. ZerGo'dan yapacağınız her alışverişte, ödemenizi sizin için özenle seçtiğimiz, kolay ve güvenli alternatif ödeme yöntemleri arasından seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Her müşterimizin ihtiyacına uygun çözümler sunmak bizim için önemli olduğundan, sürekli olarak ödeme yöntemlerimizi güncelliyor ve genişletiyoruz. Böylece, ZerGo'da alışveriş yaparken hem rahatlık hem de güvenlik açısından en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamayı hedefliyoruz.

 

Kredi Kartı / Banka Kartı ile Ödeme

Siparişinizi oluşturuşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı / Banka Kartı’ ödeme opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinizde isteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D secure ile tamamlayabilirsiniz.

 

Havale ve EFT ile Ödeme

Eğer tercihiniz banka havalesi veya EFT ise, siparişinizi kolayca bu yöntemle tamamlayabilirsiniz. Ödeme seçenekleri sayfasında “Havale/EFT” yi seçerek işleme başlayın ve onay sayfasında siparişinizi doğrulayın. Sipariş onayı sonrası ekranda belirecek olan sipariş numaranızı, ödemenizi yaparken açıklama kısmına eklemeyi unutmayın. Bu numara, ödemenizin doğru siparişle eşleşmesini sağlayacaktır.

İlgili banka hesabına ödemenizi 24 saat içinde gerçekleştirerek alışveriş sürecinizi güvenle tamamlayın. ZerGo olarak, alışveriş deneyiminizi kolay ve esnek tutmak için çeşitli ödeme yöntemleri sunmaktayız.

chevron-leftAlertBrowse fileDownload fileFileImagePdfWordTextExcelPowerpointArchiveCsvAudioVideoSpinnerCalendarSort NoneSort ASCSort DESCReturn arrowMinusVisibleInvisibleConfigure